دیگر مطالب بلاگ

آموزش عکاسی پرتره عروسییکی از ترسناک‌ترین کابوس‌های عکاسان، عکاسی از مراسم ازدواج است. ما ایمیل‌ها و کامنت های زیادی از شما خوانندگان عزیز دریافت کردیم که از ما می‌خواسته بودید در مورد تنظیمات دوربین، تجهیزات و تکنیک‌های عکاسی عروسی توضیح دهیم.

در این مطلب ما به رازهای حرفه‌ای و تکنیک‌های DSLR عکاسی پرتره عروسی پرداخته‌ایم که مهارت‌های کلیدی را به شما آموخته و برای این روز بزرگ آماده‌تر می‌کند.

ما تمامی پیش نیازهای کار از جمله برنامه ریزی، لیست عکس‌ها و حفظ سادگی عکس‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهیم و همچنین با استفاده از تنظیمات دوربین توصیه شده در این مطلب می‌‌توانید عکس‌های خیره کننده‌ای از عروس و داماد در قبل، بعد و حین مراسم بگیرید.

همچنین به شما نشان می‌دهیم که چگونه عکس‌های گروهی بی نظیری از مهمانان برای ایجاد یک آلبوم تحسین بر انگیز ثبت نمایید.

ویرایش سریع عکس
ما همچنین فرایند سخت ویرایش، ادیت و ارایه‌ی عکس‌های متعدد را برایتان آسان‌تر می‌کنیم. خوشبختانه ترفند‌های بسیاری برای ویرایش سریع عکس‌ها وجود دارد و راه‌های بی شماری برای ادیت سریعتر عکس‌ها در فتوشاپ و لایت روم در دسترس عکاسان قرار دارد.

در این آموزش لنزک ما شما را با ابعاد مختلف عکاسی عروسی آشنا می‌کنیم تا عکس‌هایتان خلاقانه‌تر و رومانتیک‌تر باشند.

چه شما با Adobe Lightroom کار کنید و چه از Bridge/Camera Raw/Photoshop استفاده کنید، راه‌های بسیاری برای تولید سریع و بهینه‌ی عکس‌های عروسی با کیفیت وجود دارد.

با لایت روم شما می توانید چند دسته عکس RAW را به طور همزمان ویرایش کنید، به همین علت ابزار خوبی برای عکاسان عروسی به شمار می‌رود، در صورتی که فتوشاپ از ابزارها و قابلیت‌های قوی‌تری برخوردار است و شما می‌توانید از ابزارهای حرفه‌ای همچون Actions در آن بهره مند شوید.

همچنین ابزارهای دیگری نیز برای ارتقا و ویرایش عکس‌ها به صورت گروهی وجود دارد که به خوبی کیفیت و بداعت عکس‌هایتان را حفظ می‌کنند.